Najlepsze odciągi do trocin do 1500 zł

Jeśli posiadasz maszyny do obróbki drewna, to na pewno przyda się również profesjonalny odciąg do wiórów, żeby można było zachować porządek i czystość w warsztacie. Przetestowaliśmy kilka najlepszych odciągów, których cena nie przekracza 1500 zł. Warto się zapoznać z tym zestawieniem, o ile zamierzasz niebawem coś podobnego zakupić.

Odciąg do trocin jedno workowy DC 200

Jest to nasza najtańsza propozycja, ponieważ kosztuje w granicach 516 złotych netto. Niech jednak nie zmyli Cię ta cena, bowiem otrzymujesz bardzo funkcjonalny i wydajny odciąg w bardzo dobrej stawce cenowej.  Układ odsysania, który został zastosowany w urządzeniu świetnie będzie nadawał się zarówno dla amatora, jak i również profesjonalisty.

Wydajność odsysania w tym wypadku wynosi 1150 m3/h. Poza tym urządzenie cechuje się bardzo stabilną konstrukcją oraz możliwością przemieszczania się przy pomocy zamontowanego podwozia jezdnego.

Odciąg do trocin jedno workowy DC 230 E – 400 V

Kolejna bardzo ciekawa propozycja odciągu z naszej strony to właśnie ten model. Koszt to około 880 zł netto. Będzie się świetnie sprawdzał przy różnego rodzaju obrabiarkach czy piłach formatowych, albo frezarkach. Jego wydajność odsysania wynosi 1000 m3/h.

Urządzenie jest naprawdę godne polecenia ze względu na swoją solidną konstrukcję i niemałe możliwości w tej cenie. Mamy tutaj do czynienia z wariantem napięcia 400 V, ale jest dostępny w ofercie także 230 V.

Odciąg do trocin jedno workowy DC 300

Najdroższy, ale i zarazem najlepszy odciąg w naszym zestawieniu o mocy 2520 m3/h. Bardzo dobrze nadaje się do odsysania wszelkich wiórków i trocin. Układ odsysania jest na tyle zaawansowany, że świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszym zakładzie stolarskim, jak i również u profesjonalisty.

Warto wybrać, bo ogólna konstrukcja jest bardzo stabilna i wzmocniona. Dzięki zamontowanemu podwoziu jezdnemu można odciąg przestawiać w dowolne miejsce, bez większych problemów.